Sizden Gelenler

Sizden Gelenler

“ Bu kitapta bir ahenk var.. Ruha dokunan naif bir ahenk.. Bilgiyse aradığınız o yok, ama ruhun oksanmasi, harekete geçmesi, kadifelesmesi ise istediğiniz işte tam kitabı 😊

Birkaç alıntı cümle eklemek istiyorum..
🎶”Sesimizi, sözümüzü, kalp atışımızı, bakışımızı kısacası her halimizi fotoğraflayıp üzerine giydiren yavrular var etrafimızda.”
🎶”Yalnızca iki saat ağırladığım misafirime gösterdiğim hoşgörüyü, yavruma gösteremiyorsam kendi samimiyetimden şüphe duymam gerekmez mi?”
🎶”Çocuklarımız.. En ufak bir ruh hali değişikliğimizden anında etkilenen,bizden gördüğünü hiç zaman kaybetmeden bize yansıtan, “Nasıl bir insanım?” sorusunun cevabını en net, en berrak halleriyle sunan aynalar…”
🎶” “Çocuk oyuncağı” dedik en kolay ve en önemsiz işleri tanımlarken, oysa bütün işlerden en zorunu üstleniyordu çocuk oynarken. Kurduğu oyun ile hayatı hazmetmeye çalışıyordu.” @goncanil@cezvekitap 
#kitap #tavsiyekitap #gununkitabi#ebeveyn #kitapzamani #annelikmakamı#anne #kitapla #annelik ”

@kitap_annesi
http://facebook.com/kitap_annesi

Sizden Gelenler&rdquo hakkında 1 yorum

 1. “ Bu kitapta bir ahenk var.. Ruha dokunan naif bir ahenk.. Bilgiyse aradığınız o yok, ama ruhun oksanmasi, harekete geçmesi, kadifelesmesi ise istediğiniz işte tam kitabı 
  Birkaç alıntı cümle eklemek istiyorum..
  “Sesimizi, sözümüzü, kalp atışımızı, bakışımızı kısacası her halimizi fotoğraflayıp üzerine giydiren yavrular var etrafimızda.”
  “Yalnızca iki saat ağırladığım misafirime gösterdiğim hoşgörüyü, yavruma gösteremiyorsam kendi samimiyetimden şüphe duymam gerekmez mi?”
  “Çocuklarımız.. En ufak bir ruh hali değişikliğimizden anında etkilenen,bizden gördüğünü hiç zaman kaybetmeden bize yansıtan, “Nasıl bir insanım?” sorusunun cevabını en net, en berrak halleriyle sunan aynalar…”
  ” “Çocuk oyuncağı” dedik en kolay ve en önemsiz işleri tanımlarken, oysa bütün işlerden en zorunu üstleniyordu çocuk oynarken. Kurduğu oyun ile hayatı hazmetmeye çalışıyordu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir